ДО УВАГИ УЧНІВ ЛІЦЕЮ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

 

Із 16 квітня 2019 року тимчасово призупинено забезпечення гарячим харчуванням учнів 5-11 класів, крім дітей пільгової категорії.

 

 Директор ліцею     В.П. Кіріченко

 

 

 

 

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ!!!!

 

Минають роки за роками

Щасливі радісні, сумні,

Та рідна школа завжди з вами,

Вона у кожного в душі.

У її стінах ви зростали,

Мужніли, пізнавали світ.

Тут мудрості скарби шукали

Й були захищені від бід.

Ви знову зможете  поринути  в атмосферу шкільних років, побачити своїх педагогів  та наставників,  пригадати незабутні миті дитинства та юності, які пройшли у стінах школи на  традиційному  зібранні  колишніх  учнів.

Зустріч з однокласниками, з учителями — це не просто зустріч, а свого роду екзамен — чого я вже досяг у житті, ким став, як почуваюся. Зустріч із шкільним минулим – це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, є час подякувати мудрим вчителям за правильні поради.Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. І так прекрасно, що існує давня традиція — збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи. Цей вечір - радісне свято зустрічі з минулим, свято спогадів, свято вдячності випускників. Ми раді будемо бачити у стінах нашого ліцею  усіх колишніх учнів, учителів і просто гостей. Свято  відбудеться 2 лютого   2019 року   о 14.00 годині у приміщенні ліцею.

 Педагогічний колектив та    адміністрація ліцею