11:07
Благодійний ярмарок

12 жовтня у школі відбувся благодійний ярмарок у підтримку онкохворих дітей, які проживають на території нашого району. У цей день територія школи наповнилось запахами смачної випічки, смажених пиріжків, вареників з картоплею і капустою, тортиків, тістечок та інших неймовірних кулінарних шедеврів. Саме так підготувались учні, вчителі та батьки  до благодійного ярмарку. Байдужих у цей день не було нікого.

Захід відкрили ведучі, які оголосили порядок проведення ярмарки та його благодійне спрямування.

І почалася жвава торгівля. Кожен клас вирізнявся своєю оригінальністю, всім хотілося привернути увагу до своєї продукції. Учні викриками весело запрошували та продавали власноруч приготовлену смачну домашню випічку. Діти та дорослі мали можливість придбати смаколики за доступними цінами. Жваво проходила торгівля, адже кожен хотів долучитися до важливої справи. Святкового настрою додали і номери художньої самодіяльності, підготовлені учнями школи. Участь у ярмарку взяли не лише учні та вчителі, а й батьки та жителі села. По закінченню торгівлі всі бажаючі смакували смачною козацькою кашею, приготованою учнями та вчителями. На ярмарку було зібрано понад 10 тисяч гривень. Ці кошти будуть передані хворим діткам нашого району.

Хоча шкільний внесок - це лише маленька частинка до великої суми, зате частинка великого добра, яка стане запорукою та надією на одужання маленьких українців.

Переглядів: 248 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
3 Numbersererb  
Hello!
That is
nice
offer for you.

http://topratinglist.com

2 Bais  
Hello! There is a good offers - slots, roulette and blackjack games. http://bit.ly/2Jagima

1 Gregoryrix  
Hello!
That is
an important
offers for you.

http://bit.ly/2RUNTnY

Ім`я *:
Email *:
Код *: