18:18
Чим небезпечна риба на стихійних ринках?

Чому не рекомендовано купувати рибу на стихійних ринках без відповідних документів?

По-перше, купуючи рибу на стихійних ринках "з рук" без документів, невідомого походження та невстановленої якості (як правило, незаконний вилов), покупці підтримують браконьєрів, і тим самим, стимулюють їх до нових правопорушень. Навіть якщо риба виловлена із дотриманням Правил любительського і спортивного рибальства, її можна використовувати лише для особистого споживання та заборонено продавати.

По-друге, неорганізовану торгівлю ніхто не контролює. Якість і свіжість продуктів на стихійних ринках не перевіряють. Продукти, які безконтрольно реалізуються, не проходять лабораторний контроль, відсутні документи, які свідчать про їх безпеку і якість. Також часто продавці не проходять обов'язкові профілактичні медичні огляди та немає можливості дотримуються правил особистої гігієни (торгують із брудними руками, бо помити їх ніде). Купуючи продукцію без відповідних документів у місцях реалізації, покупець наражає себе на небезпеку, зокрема, отруєння, інфекційні захворювання та смертельну хворобу - ботулізм.

Експерти запевняють, що відрізнити інфіковані продукти від якісних неможливо. Серед рибних продуктів у зоні ризику: в'ялена, копчена та солона риба, а також рибні консерви. В Україні випадки ботулізму спричинені в основному споживанням в'яленої риби. Медики звертають увагу на те, що найчастіше збудник ботулізму перебуває в риб'ячих нутрощах, з яких токсин і проникає в м'ясо. Тому найнебезпечнішим є вживання ікри та м'яса біля ребер.

Риба може заразитися бактеріями ботулізму різними шляхами:

- в природних умовах, оскільки резервуаром інфекції є пісок або ж річковий мул;

- неправильне зберігання пораненої риби на ґрунті, перевезення навалом, без тари;

- без проходження належної термічної обробки. Бутолоксин (токсин ботулізму) гине лише при кип'ятінні (120° С) і тільки через 30 хвилин;

- при солінні, адже сіль не вбирає токсин, а лише пригнічує розмноження інфекції.

Продавці мають право продавати рибу лише за умови підтвердження її придатності (за результатами досліджень акредитованої лабораторії). У громадян, які збувають рибу також повинні бути документи, що свідчать про законність її придбання (товарно-транспортна накладна, в якій зазначено, де придбано рибу) та сертифікат якості.

Торгівля живою рибою без відповідних документів, є порушенням ст. 7 Закону України «Про тваринний світ», положень Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», пункту 3.14 Правил любительського і спортивного рибальства.

Запам’ятайте, за порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу передбачена адмінвідповідальність.

 

Довідкова інформація.

Ботулізм - гостре інфекційне захворювання. Воно виникає в результаті вживання продуктів, що містять отруйні речовини (токсини), які виробляють бактерії ботулізму. Торік в Україні на ботулізм захворіло 80 осіб, з них семеро померли.

Небезпечними для людини рибними паразитозами є: опісторхоз, дифілоботріоз, клонорхоз.

Опісторхоз. Зараження людини відбувається при вживанні в їжу неправильно кулінарно обробленої риби сімейства коропових: язь, лящ, линь, синець, шипова та ін. Опісторхи в організмі людини паразитують в печінкових протоках (100%), жовчевому міхурі(43-60%), в протоках підшлункової залози (32-36%). При відсутності своєчасної діагностики та лікування, хвороба набуває хронічну форму, яка небезпечна ускладненнями і часто викликає різні хвороби печінки.

Дифілоботріоз. Зараження відбувається тоді, коли в їжу вживається неправильно кулінарно оброблена або непросолена риба-хижак (йорж, окунь, щука, судак та ін..), ікра. Не виключено і контактно-побутовий шлях передачі гельмінта. Він відбувається через погано вимитий після обробки риби посуд або руки, на яких залишилися личинки широкого стьожака, які мають мікроскопічні розміри, невидимі неозброєним оком.

Клонорхоз. Даний вид паразиту живе у таких рибах як: сазан, товстолоб, карась, амурський язь, рідше у рибах сімейства бичкових та оселедцевих.

 

Незважаючи на наявність паразитів у рибі, вона вважається важливим та корисним для здоров’я продуктом. Риба належить до числа найважливіших джерел жирних кислот омега-3 і вітаміну D. Тому обов’язково необхідно включати у раціон рибу та морепродукти, але пам’ятати що в жодному разі не купувати рибу на стихійному ринку без відповідних документів та дотримуватися правил приготування.

 

Козельщинське районне управління

ГУ Держпродспоживслужби

в Полтавській області.

Переглядів: 61 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: