01:01
Цікаві канікули

Цьогорічні осінні канікули для багатьох учнів школи виявилися по-особливому цікавими, адже діти  мали можливість відвідати столицю нашої держави-місто Київ.

Будь-яка екскурсія починається з огляду найстаровинніших пам’яток, і тому учнів насамперед повезли до Києво-Печерської лаври. Багато білокаменних церков із золотими куполами розташувалося серед купи дерев на лівому березі Дніпра. Справжні ченці в чорному одязі, багато прихожан, дзвони і служба Божа у храмі причарували дитячі душі.

Відвідавши Києво-Печерську лавру, група вирушила в бік Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. З перших хвилин перебування на території музею дітей вразила велич монументу Батьківщини-матері, який видно практично з будь-якого кутка Києва. Головний експозиційний музей розкрив усю історію Другої світової війни, історію перемоги народу в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, показав усю жорстокість, з якою винищувався наш народ. Не могли діти стримати сліз, коли відвідували зал, присвячений сучасним подіям на Сході нашої держави.

Майже в самому центрі Києва знайшов собі притулок Водно-інформаційний центр, більш знаний як Музей води. Відвідання музею залишило купу приємних вражень. Особливо сподобалася дітям розвага, яка чекала їх в одному із залів – мильні бульбашки, такі велетенські, що можна за бажанням опинитись всередині однієї з них. Також у Києві діти відвідали Музей братів Кличків, побували на головному футбольному стадіоні країни-«Олімпійському», завітали до океанаріуму. Надовго запамятається дітям і екскурсія до Межигір'я, колишньої резиденції одного з українських президентів. Будинок "Хонка", доглянута зелена територія, каскад рукотворних озер, містки, фонтани і скульптури-це далеко не весь перелік вражаючих елементів Межигір’я. Власне озеро з раками, поле для гольфу, гелікоптерний майданчик - тут є все, що тільки можна уявити.

Не менш цікавою виявилася екскурсія до зоопарку. Діти із захопленням роздивлялися навколо, бо стільки цікавих тварин, які зібрані в зоопарку, більше не побачиш ніде. Різні види парнокопитних, слон з добрими очима, бешкетники-примати, довгошия жирафа та інші мешканці звіриного царства ще довго житимуть у дитячих серцях.

Під час екскурсії діти, звичайно, не могли оминути нічний Хрещатик. А після прогулянок із задоволенням ласували в Пузатій хаті.

Додому усі поверталися в піднесеному настрої, сповнені нових вражень, радісні та щасливі, з надією повернутись у Київ знову.

 

 

Переглядів: 108 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 MichaelWeiva  
Hey niceoffers
To qualify click on the link below


http://facebook.topratinglist.com?15561

Ім`я *:
Email *:
Код *: