23:41
Дбаємо про довкілля

 У школі проходить  двомісячник  з озеленення території. Нещодавно ми саджали дерева на шкільній території, аби зробити наш другий дім ще затишнішим та красивішим, адже дерева біля школи постаріли і деякі з них навіть довелося поспилювати.

            Коли робота почалась, учителі розподілили обов′язки між учнями. Хлопці та дівчата обережно поміщали  кожне деревце в ямку, акуратно розпрямлювали йому гілочки. День був напрочуд теплим, і ми завзято і швидко виконали всю роботу, хоч її було чимало. Того дня також прибирали на   клумбах та саджали нові квіти. До цієї  роботи приєдналися вчителі  та обслуговуючий персонал. Я уявляю собі, якими стануть наші саджанці за кілька років, як згадуватимуть нас учні, що навчатимуться в нашій школі за одне-два і більше десятиліть. І від того стає так приємно! Недарма кажуть, що щира праця неважка, бо вона дає справжнє задоволення.

            А в понеділок 22 квітня у нашій школі відбувся концерт, присвячений Дню землі. Учні п′ятого, шостого, сьомого та десятого класів підготували справжній показ мод. Костюми створювали  з підручних матеріалів: поліетиленових та целофанових пакетів, фольги, паперу та ін. Не дивлячись на смішний набір матеріалів, костюми вийшли напрочуд гарними, цікавими, а головне – оригінальними. Дівчата створили чудові сукні, які викликали в учнів захоплення. Усім дуже сподобалося! На концерті також показали свій талант до співу учениці 9 класу – Юренко Карина з піснею «Розкажу про Україну» та Швидка Руслана з піснею «Квітка – душа», які, як завжди, дуже добре виступили і викликали овації у залі.

Переглядів: 382 | Додав: sveta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: