22:10
ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

28 квітня 2017 року у школі пройшов День Цивільного захисту. День цивільного захисту - це можливість застосувати практичні навички і пригадати все про надзвичайні ситуації та правила поводження під час стихійних лих і пожеж. Розпочався День цивільного захисту урочистою лінійкою, на якій було поставлено завдання перед учнями школи. Основні завдання Дня цивільного захисту: вироблення в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя;
удосконалення теоретичних знань та практичних навичок під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій; практична перевірка вміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту, тренування у виконанні нормативів з використання індивідуальних засобів індивідуального захисту, уміння виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання, надавати першу медичну допомогу; формування і розвиток високих морально-психологічних якостей: мужності, відваги, витримки, ініціативи та кмітливості, взаємної виручки, постійної готовності виконати завдання цивільного захисту; виховання впевненості в ефективності заходів, що проводить цивільний захист.

У рамках Дня Цивільного захисту населення в школі було проведено ряд заходів. У коридорі школи були представлені малюнки та газети, які знайомили учнів з надзвичайними ситуаціями та правилами поведінки при їх виникненні, розгорнута експозиція засобів захисту населення від уражень, які виникають під час надзвичайних ситуацій.

Протягом дня учні школи мали змогу переглянути фільм про правила пожежної безпеки. Класними керівниками та класоводами було проведено ряд тематичних бесід з правил безпеки:

  • «Вогонь – наш друг, вогонь – наш ворог»
  • «Дії населення під час надзвичайних ситуацій»
  • «Поведінка у надзвичайних ситуаціях»
  • «Поводження з незнайомими предметами» та ін.

Під час другого уроку у закладі було оголошено навчальну тривогу «Увага всім!». Весь навчальний заклад був евакуйований за територію школи.Також учителем фізичної культури було проведено майстер-клас по виготовленню найпростіших засобів захисту органів дихання.

Закінчився День цивільного захисту підбиттям підсумків та обговоренням результатів проведення Дня цивільного захисту .

 

Переглядів: 116 | Додав: Ксюша | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: