17:37
День довкілля

 

 

 

 

 

Багато з того, що нас оточує, залежить від нас самих. Чисті вулиці і парки, території наших будинків — це те, на що ми можемо впливати. Кажуть, що чисто не там, де часто прибирають, а там, де не смітять... І тому теплого сонячного дня 25 квітня 2018  року  учні нашої  школи вийшли на свої ділянки.  Весело  і завзято працювали на своїх територіях . Цей день видався напрочуд теплим, сонячним, по - дійсному весняним.

У рамках проведення Дня довкілля  учнями та працівниками  нашої  школи було здійснено генеральне прибирання території школи, насадження квітів та дерев. Усі учні Новогалещинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів із прекрасним бадьорим настроєм вийшли на шкільне подвір'я. Школа наш другий рідний дім, і в ньому повинно бути завжди гарно, чисто. Перед учнями кожного класу було поставлено  завдання. І робота закипіла.

Тепер залишається кожному учню підтримувати цю красу, оберігати та доглядати за квітами та деревами. Ми впевнені, що такі вчинки дітей є закликом до всіх жителів нашого селища  — зробити наше містечко квітучим, зеленим, привабливим, щоб наступним поколінням було чим пишатися.  

Всі учасники екологічної акції працювали дуже добре. Результатом їх спільних зусиль стала чиста, причепурена територія нашої школи!  Усім, хто працював — велике спасибі!

Переглядів: 114 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: