23:34
День довкілля

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Квітень. Усе пробуджується, оживає. Ліси, луки, озера, річки немов поспішають назустріч людям, прагнуть постати перед ними в усій красі та чарівності, як та наречена, одягаються у своє найкраще вбрання. Оживає все в навколишньому світі. Проростає трава, перетворює темну землю на килим пишно-зеленого кольору. Повертаються птахи з вирію і з завзяттям лаштують собі гнізда, співають пісень. Люди метушаться по зеленому килиму, збирають папір, склянки, поліетилен і різне сміття, яке викинули їх земляки. У цій метушні настає весняне свято– День Довкілля.

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року. Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Колектив Новогалещинського ліцею теж долучився до Всеукраїнської акції. Теплого квітневого дня учителі та обслуговуючий персонал ліцею прибирали пришкільний парк. Напрочуд весняна погода сприяла роботі. Години важкої праці промайнули швидко і непомітно.

Тож цього дня додому всі поверталися з чудовим настроєм, хоча і втомлені.

 

Переглядів: 62 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: