21:49
ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Усі ми – як дорослі, так і діти – постійно стикаємося з необхідністю і можливістю вибору: якими бути, із ким і як спілкуватися, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Це рішення  формує не лише наш світогляд, але й визначає світ довкола нас: спочатку у школі, виші, а пізніше – на роботі, вдома, в родині, країні і в глобальному суспільстві в цілому.

Усесвітній День Гідності – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проект, мета якого– спонукати молодь, учнівство й студентство керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

До державного свята Дня Гідності та Свободи 21 листопада Україна вчетверте долучилася до Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 3 роки вже взяли участь понад 50 000 учасниць і учасників із 500 закладів освіти. Це відбулося завдяки зусиллям команди спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine під патронатом Міністерства освіти і науки України. Ще у жодній країні Європи не збиралося довкола історій про гідність стільки людей одразу!

Завдяки зусиллям заступника директора з виховної роботи Лисовської  М.П. та  вчителя англійської мови Троцько І.В. до проекту долучилися і учні нашої школи.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Слава Україні! Героям слава!

 

 

 

Переглядів: 121 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: