18:09
День пам’яті та примирення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 травня Україна традиційно вшановує  День пам’яті та примирення.

Утверджуючи традицію відзначення 8 та 9 травня в європейському дусі “не святкуємо, а вшановуємо”, у ці дні згадують Другу Світову з акцентом на ролі людей, які боролися проти нацизму.

День Пам’яті і примирення– особливий день. Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів.

З цієї нагоди в Новогалещинському ліцеї 8 травня була проведена тематична лінійка «Пам’ять жива!».

Під час лінійки діти згадали сумні події Другої світової війни та вшанували подвиг українського народу в ті страшні роки. Згадували і сучасних воїнів і бійців, які самовіддано захищають територіальну цілісність держави на сході України. Сльози у присутніх викликали фотографії, що змінювалися на екрані. Адже це були світлини наших земляків, які загинули в роки Другої Світової війни.

Шкільний бібліотекар Куліченко Людмила Петрівна закликала дітей вчити історію рідної землі, читати книги про війну. Як зразок, Людмила Петрівна представила всім книгу нашого земляка Григорія Сердюка  " Величний подвиг Козельщинського краю" присвячену подіям Другої Світової війни на території нашого району.

Хвилиною мовчання школярі вшанували пам’ять мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях та співвітчизників, загиблих у військових діях на сході країни.

Після лінійки учні ліцею вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни покладанням квітів до памятних знаків селища .

Ми повинні пам’ятати, якою страшною трагедією для українців була ця війна, та ціну, яку заплатили наші батьки і діди за звільнення України від нацистських загарбників.

Переглядів: 144 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: