21:05
День учителя

День учителя це свято не лише  тих людей, які працюють на освітянській ниві. Воно для всіх, бо немає в світі людини, яка б з теплотою і усмішкою не згадала свого вчителя. В цей день до школи йдуть із квітами не лише учні, а й їхні батьки, матері, дідусі й бабусі, які теж колись були школярами…

Цього осіннього сонячного 04.10.2013 року і до нашої Новогалещинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів завітало багато гостей. Це і наші вчителі-пенсіонери, які присвятили все своє життя роботі з дітьми, це й батьки учнів, які зі словами подяки, привітаннями прийшли до вчителів.

Учні школи підготували своїм учителям святковий подарунок концерт, на якому педагоги ще раз пересвідчились, яких талановитих дітей вони навчають. Адже наші вихованці вміють і танцювати, і співати, і  декламувати вірші. Особливо зворушливими були номери у виконанні Іванни Горбань, Карини Юренко, Владислави Ніц,  Дарини Міщенко. Порадували своїми запальними танцями вихованці дитячої студії «Натхнення» під керівництвом Матюхи  Валентина Віталійовича та Карабутової  Наталі Петрівни. А  учні 1 класу  повернули вчителів в дитинство своїм виступом «Вони такі як ми..»

А скільки посмішок, добрих слів, квітів… Цього не злічити!..Переглядів: 291 | Додав: sveta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: