23:31
ІЗ ДНЕМ ЗНАНЬ!!!

 

 


1 вересня - особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. І хоча цього дня погода не додавала оптимізму, радісна, піднесена атмосфера панувала у стінах Новогалещинської загальноосвітньої школи. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину. День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень. 
У 2017/2018 навчальному році наша школа гостинно відкрила двері для 31 допитливого і непосюдючого малюка. Гучними оплесками зустріли присутні першокласників , яких привели на лінійку перші вчителі-Лавренко Л.В. і Золотар Т.С. Дітлахи із задоволенням приєдналися до шкільної родини і розповіли про себе у віршах. Хвилювалися й випускники, адже це їх остання першовереснева лінійка в рідній школі. Скоро вони стануть дорослими і покинуть свою другу домівку – школу. Звучали на святі поздоровлення і від гостей та спонсорів. 
Новий навчальний рік розпочався. Тож, учіться, любі діти, старайтеся бути розумними і мудрими, сильними і добрими, допитливими і ввічливими, щоб стати справжніми синами і доньками нашої рідної Вітчизни і запам’ятайте, що всі ми живемо у великому спільному домі, який зветься Україна. А Україна — це ми з вами. Якими будемо ми, такою буде і наша Україна. Недарма ж у народі кажуть: «Який господар, такий тин. Який батько, такий син». То ж будьте справжніми господарями у своєму спільному домі.

 

Переглядів: 143 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: