01:35
НАЛАШТОВУЄМОСЯ НА ЖИТТЯ І РОБОТУ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 лютого у Новогалещинському ліцеї відбулося практичне заняття з елементами тренінгу:

«НАЛАШТОВУЄМОСЯ НА ЖИТТЯ І РОБОТУ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ!»

Заняття для педагогів провела заступник директора з виховної роботи Лисовська Марія Петрівна. Мета заходу- надати методичну підтримку вчителям у роботі в умовах Нової української школи. Марія Петрівна донесла до присутніх основні засади реформи шкільної освіти, які викладено в Концепції Нової української школи.

Одне із нововведень Нової школи — організація та проведення ранкових зустрічей, що об’єднує учнів у колі. Ранкове коло — це щоденна практика, під час якої вчитель із учнями об’єднуються в коло та виконують декілька пізнавальних різнопланових діяльностей. Класовод 4-А класу уже використовує цей вид роботи зі своїми вихованцями. Заворотна Оксана Леонідівна показала на практиці присутнім різні варіанти проведення ранкового кола.

Марія Петрівна звернула особливу увагу на інтегроване навчання, зокрема зупинившись на тематичному навчанні. А класний керівник 7-а класу Пархоменко Оксана Вячеславівна запропонувала вчителям оформити тематичні лепбуки до Дня святого Валентина. Один із принципів НУШ є педагогіка партнерства , без нього навчання дитини не буде ефективним , тому на це питання слід звернути особливу увагу. Але як би ми не навчали, як би не виховували, батьки є авторитетом своїй дитині. Часто в родині немає дружніх відносин, батьки або інші члени родини не чують свою дитину, занижують самооцінку. У цій ситуації дуже важливі встановлення теплих відносин дитини з учителем та підтримка батьків. Але часто батьки просто не помічають, що вони роблять боляче своїм дітям.

Шкільний психолог Запека Лариса Володимирівна запропонувала присутнім побути батьками і відчути помилки, які роблять дорослі, а потім спробувати їх виправити.

Під час заняття панувала атмосфера взаєморозуміння і взаємопідтримки. Переконані, що такі засідання стануть традиційними і основні принципи нової школи легко увійдуть не тільки в початкову ланку, а і в роботу всієї школи.

 

 

Переглядів: 177 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: