22:35
Першокласники попрощалися з першою книгою – Букварем

Прощавай, Букварику, в школі перший друже, 
Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже. 


Традиційне шкільне свято – свято Букваря - відбулося у 1 класі Новогалещинської загальноосвітньої школи. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. 
До цього свята дітки старанно готувалися. Завітали до першокласників усі ті, хто був з ними протягом всього навчального року. Це дирекція школи, перша вчителька Тетяна Сергіївна Золотар, учні, батьки, бабусі, дідусі, братики і сестрички.

Першокласники показали, чому вони навчилися та представили  веселу Абетку. Кожна дитина з радістю говорила  про значення і цінність кожної букви. Багато діти розповідали,як вони Буквар вивчали, а скільки веселих пісень заспівали! 
Подякували першокласники не лише Букварикові, а і своїм батькам. Це вони ділили їх перші невдачі, щасливі сльози, перші радощі і перемоги, коли вчилися читати і писати літери. Дякували діти і своїй першій вчительці Тетяні Сергіївні за те, що з розумінням і любов’ю вчила всьому доброму і корисному, а головне – навчила любити рідну мову, свою Україну. 

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали.

Переглядів: 140 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Динка  
Кларк
https://drive.google.com/file/d/1a4YO5mVLa81-YKCm0nf3LXFemGSEyrpS/preview

Ім`я *:
Email *:
Код *: