21:23
РАЙОННА ГРА"ДЕБАТИ"

 


Дебати — командна, рольова інтелектуальна гра, суть якої полягає в тому, що обрані команди аргументовано доводять тезу, запропоновану до обговорення, а інші — опонують їй. Як гра -дебати демократичні, оскільки передбачають чесність, рівність можливостей, повагу до опонента, толерантність і, одночасно, критичне мислення. Під час гри діти розвивають ораторське мистецтво, стають сміливішими у суспільстві, краще вчаться висловлювати свою думку, набагато впевненіше себе почувають. 

26 січня 2018 року на базі Козельщинської школи відбулися районні змагання інтелектуальної гри «Дебати-2018», у яких взяли участь загальноосвітні навчальні заклади нашого району. Цьогоріч учасникам турніру для обговорення було запропоновано тему «Ця палата вважає, що потрібно контролювати дитячий інформаційний простір». 

Команда нашої школи традиційно була учасником змагань. Інтелектуальну честь школи відстоювали учениці 11 класу Старчик Єлизвета, Погрібняк Аліна та Швидь Анастасія. Дівчата провели дві гри та вийшли до фіналу змагань, де зіграли з командою Козельщинської школи. Тема фінальної гри « Ця палата вважає, що еміграцію з України потрібно обмежити». 

Під час дебатів учні показали глибокі знання , розуміння теми, висловлювали власну думку і намагалися відстояти її перед опонентами. Тож судді змагань після відбіркових фіналу зазначили, що команди-фіналістки на високому рівні провели гру. У результаті команда нашої школи посіла гідне ІІ місце, ще раз довівши, що учні Новогалещинської школи розумні та ерудовані!

 

 

Переглядів: 229 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: