00:50
Шевченківські дні у школі

 

 

 

«Живе Кобзар у пам’яті народу,
Живуть його слова, і мрії, і думки.
Хоч зазнавав великі перешкоди,
Та спадщина його сягла віки»

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу.
У
Новогалещинському ліцеї пройшли Шевченківські дні.
Селищними бібліотекарями була оформлена книжкова виставка «Великий син великого народу», присвячена 2005-й річниці від дня народження співця вільної України, геніального поета, прозаїка, драматурга, мислителя, історика, етнографа, фольклориста, талановитого художника. Бібліотекарі розповіли про життя і творчість митця, про його безмежну любов до рідної землі. Учасники заходу читали свої улюблені вірші Тараса Григоровича Шевченка.

Учителями української мови і літератури Панасенко Н.О. та Пархоменко О.В. було проведено ряд тематичних заходів, серед яких вікторини, конкурси малюнків, квести та інформаційні хвилинки.

Шкільний бібліотекар Куліченко Л.П. разом із заступником директора з виховної роботи Лисовською М.П. та класоводами початкових класів провели тематичне свято для учнів 1-4 класів.
Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Його творчість зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу.

Минуло багато років з дня народження Т.Г. Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні, як живий, говорить він із своїми наступниками. Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне і міцне.
І на українській землі, над ланами, широкими полями, містами і селами, як весняні води могутнього Дніпра, лине вічно живе в народі слова Великого Кобзаря.

Пам’ятає народ свого Кобзаря, вшановує його пам’ять.

На сучасному етапі розвитку України саме Т. Г. Шевченко та його творчість є духовними наставниками, прикладом справжньої відданості і любові до рідної землі, рідного народу.

 

Переглядів: 113 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: