19:11
Спорт-це здоров’я, спорт - це наше життя!

В рамках «Олімпійського тижня» з 05.09.15 по 09.09.15, присвяченого до Дня фізичної культури і спорту в Україні , з метою виховання учнів на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, провели ряд заходів для учнів молодшої, середньої та старшої школи. А саме:

  • тематичні класні години «Здорові звички, здоровий спосіб життя»;
  • акція «Ми сильні, смілі,спритні і  умілі!»;
  • перегляд відеоматеріалів на олімпійську тематику;
  • естафета «Швидше, вище, сильніше»;
  • спортивне свято «Спорт-це здоров’я, спорт-це гра!» .

Спортивне свято «Спорт-це здоров’я, спорт-це гра!» розпочалося  загальношкільною лінійкою, на якій учні ознайомилися з планом заходів, у яких їм запропонували взяти участь. Змагання проводилися для всіх – від найменших до старшокласників. Діти залюбки приймали участь в різних видах змагання: рухливі  ігри,естафети, перетягування каната;футбол (хл.), волейбол (дів.), перетягування каната, комбінована естафета.

Великим успіхом, особливо в учнів молодших класів увінчалися естафета «Швидше, вище, сильніше» до програми якої входили  рухливі  ігри, комбіновані естафети. Активні та запальні діти прийняли участь у цікавих і захоплюючих конкурсах «Естафета зм’ячем», «Найспритніший», «Бігз перешкодами», «Стрибки на скакалці», «Передача м’яча», «Кенгуру», «Рак», «Стрибки по обручам» та «Змійка»,  в яких показали свою спритність, витривалість, швидкість, дружбу та підтримку.За результатами змаганьперемогу одержала команда 4 класу, 2 місцезайняв 3 клас і 3 місцевиборов 2 клас.Підсумкистаршоїшколитакі: 5 клас – 1 місце; 6 клас – 2 місце; 7 клас – 1 місце; 8 клас – 2місце; 10 клас  – 1 місце; 11 клас– 2 місце; 9- 3 місце.

Школярі змагалися в силі, спритності, винахідливості, сприяли зміцненню здоров'я, пропагували здоровий спосіб життя і просто відпочили.

          

Переглядів: 163 | Додав: sveta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: