11:07
СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

 

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По - сімейному теплим,  традиційно яскравим і барвистим, а ще й виразно патріотичним - багато учнів та учителів одягнули вишиванки – видалося  воно цьогоріч.

          На шкільному  подвір'ї зібралися усі учні школи… Поруч із ними їх найрідніші люди: батьки, дідусі та бабусі, які пишаються своїми дітьми… Адже останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке  підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

             Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги. Одинадцятикласники  дякували вчителям, батькам,  а також позували під час фотосесії, яку для них із задоволенням проводили батьки та рідні.

            Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів  директор школи Кіріченко Віктор Павлович та  гості свята . Заступник директора школи Шевченко Любов Олександрівна   підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань.

            І ось хвилююча мить… Звучить мелодія останнього дзвоника, який  сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!

Переглядів: 255 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: