20:41
Свято Першого дзвоника

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
2 вересня в Новогалещинському ліцеї   пройшло свято Першого дзвоника.
34 учні  вперше сядуть за парти, а для  учнів 11 класу  цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.
Директор ліцею Кіріченко В.П. привітав усіх з чудовим святом 1 Вересня – Днем   Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав усім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів за допомогою вчителів та рідних став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.
На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості.
Сьогодні для України настали тяжкі часи. Неоголошена війна, яка зруйнувала найвищі мрії, забрала  життя – юних, світлих, квітучих. Присутні на лінійці вшанували хвилиною мовчання та віддали шану тим, хто поліг за свободу та незалежність нашої держави.
І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить, коли лунає Перший Дзвоник. На перший урок покликав  хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні учня  11  класу Кіріченка Сергія та учениці 1 класу Животовської Ренати.
На урочистому зібранні  звучали привітання на адресу учнів і викладачів, всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми!
Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!

Переглядів: 174 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: