12:23
Тиждень безпеки життя

З  21  по 25    квітня в Новогалещинській ЗОШ  І - ІІІ ступенів проходив тиждень безпеки життя,  метою  якого є  формування у дітей:

-    розуміння цінності власного життя та здоров'я, основ здорового
способу життя;

-    правил безпечної поведінки на ігрових і спортивних майданчиках, під час ручної праці;

-    правил безпечного перебування на вулицях, правила  поводження з
незнайомими людьми;

-  навичок безпечної поведінки при агресивному поводженні однолітків або дорослих;

-    уявлень про небезпечні для життя отруйні рослини, ягоди, гриби;

-  уявлень про стихійні природні явища (землетрус, повінь, буря,
ожеледиці , гроза, град тощо), ознайомлення дітей з їх природою,
характерним и ознаками, негативними наслідками;

-    уявлень про основні правила поведінки в екстремальних ситуаціях;

-  обережного поводження з ліками, хімічними, речовинами і побутовою хімією;

-  відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму і правил
пожежної безпеки.

         Класні керівники в своїй роботі використовували різноманітні форми проведення виховних заходів: диспут «Наша безпека – у наших руках!» , конференція «Сучасні проблеми безпеки життєдіяльності» , вікторина «Цінуй життя, воно прекрасне!», відеолекторій «Як не стати жертвою ДТП» , рольова гра «Ми – пасажири!», конкурс малюнків «Твоє здоров’я — в твоїх руках», практичні заняття «Надання першої  допомоги постраждалим в надзвичайних ситуаціях».

Підсумком проведення тижня безпеки життєдіяльності став виступ команди закладу на районному фестивалі дружин юних пожежних. Захід проходив відповідно до Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежних серед загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської обласні, і мав на меті поглибити знання учнів в галузі пожежної справи та рятувальної служби, пропаганду здорового та активного способу життя, набуття навичок орієнтації в надзвичайних ситуаціях. Серед багатьох  команд, що представляли навчальні заклади Козельщинського  району, команда нашої школи  виборола почесне перше місце.Підсумком проведення тижня безпеки життєдіяльності став виступ команди закладу на районному фестивалі дружин юних пожежних. Захід проходив відповідно до Положення про проведення фестивалю дружин юних пожежних серед загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської обласні, і мав на меті поглибити знання учнів в галузі пожежної справи та рятувальної служби, пропаганду здорового та активного способу життя, набуття навичок орієнтації в надзвичайних ситуаціях. Серед багатьох  команд, що представляли навчальні заклади Козельщинського  району, команда нашої школи  виборола почесне перше місце. 

 

 

   

 

 

 

Переглядів: 280 | Додав: sveta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: