18:00
Всеукраїнська благодійна акція «Назустріч мрії»

Всеукраїнська благодійна акція «Назустріч мрії»

Із  15 жовтня по 26 грудня 2016 року проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Назустріч мрії» для онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час бойових дій на Сході України.

Станом на сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема у сфері лікування та реабілітації онкохворих діток, адже Україна знаходиться на другому місці в Європі з поширення захворювання на рак. Захворюваність за останні 10 років зросла на 8%. У структурі онкологічних захворювань у дітей лідирують лейкемія, пухлини головного мозку і кісток. Така статистика в усьому світі, така статистика і в нашій державі. В Україні гострими лейкеміями хворіють 300-360 пацієнтів на рік. Це діти абсолютно різної вікової категорії - від одного місяця життя до 18 років, і всі вони потребують дуже агресивного важкого лікування. У першу чергу,  це хіміотерапія. Коштує вона дорого. Те, що оплачується державою (в залежності від різних груп пацієнтів) - від 40% до 60% потреби.

У зв’язку із ситуацією, в школі була проведений «Веселий  ярмарок». Де учні школи мали змогу поторгувати  власними виробами. Зібрані учнями  кошти перерахуються на р/р №26001307357 АТ «Райффайзен Банк АВАЛЬ», МФО 380805, одержувач: Міжнародний Благодійний Фонд «Сильні духом», ЄДРПОУ 35488463, призначення платежу: Благодійний внесок .

Щиро дякуємо батькам учнів школи за активну допомогу

у проведенні благодійної акції.

 

Переглядів: 194 | Додав: sveta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: