20:11
Військово-патріотична гра" ДЖУРА"

 

 

Військово-патріотичне виховання учнівської молоді на засадах козацької  педагогіки знайшло відображення у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл»(«Джура»). Уже кілька років поспіль рій «Чорні вершники» Новогалещинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів є активним учасником і призером ІІ етапу змагань. Сьогодні, напередодні Дня Захисника України, «Чорні вершники» ділилися своїми вміннями з учнями школи. А потім шкільне подвіря заполонили патріотичні рої, які складалися з учнів 5-10-х класів. Зазадалегідь всі учасники отримали завдання підготувати представлення рою. Також рої змагалися в різноманітних конкурсах і випробуваннях: перетягування канату, метання гранати, біг, полоса перешкод.

Атмосфера свята була наповнена духом справжнього патріотизму та козацьких традицій, любові до свого краю та Батьківщини. І, звичайно, азарту. Адже кожен конкурс має переможця. Визначало найкращих шановне журі:

-директор школи Кіріченко Віктор Павлович;

-учитель Захисту Вітчизни Клименко Сергій Іванович;

-заступник директора школи з виховної роботи Лисовська Марія Петрівна;

- педагог-організатор, учитель географії Гончар Альона Володимирівна.

Випробування залишилися позаду, і наші джури з честю отримують заслужені нагороди. Переможцем молодшої вікової групи стали учні 6 класу. У середній віковій категорії перемогу розділили учні 7-А та 7-Б класів. Перемогу у старшій категорії поділили рої 9 та 10 класу.

Втомлені і щасливі поверталися учасники змагань додому. Попереду всіх чекають нові випробування і перемоги!

Переглядів: 193 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: