16:21
Вірус Коксакі

 

 

До ентеровірусів відноситься велика кількість вірусів кишкової групи. Основні з них — Коксакі, який досить поширений цього року.

Через розмаїття клінічних форм і несвоєчасне звернення до фахівців інколи нелегко діагностувати ентеровірусну інфекцію. Багато батьків думають, що якщо з перших днів почати прийом противірусних препаратів – це може полегшити перебіг хвороби. Важливо швидко поставити правильний діагноз, для цього необхідно звернутися в поліклініку.

  • перші дні діагностика іноді буває ускладнена, тому що проявляються симптоми, характерні для багатьох інших респіраторних захворювань і захворювань кишкової групи. Спочатку у дітей, які заразились, піднімається температура і їх турбують кишкові розлади в поєднанні з запальними захворюваннями горла і дихальних шляхів. З'являються нежить, покашлювання, почервоніння в горлі. Потім з'являється рясний висип від дрібних точок до «бульбашок» – це і є основна ознака, за якою можна визначити вірус Коксакі. Якщо не почати лікування вчасно, можливі серйозні ускладнення – ентеровірусний міокардит, менінгіт. Оскільки бульбашки лопаються і мокнуть, важливо не допустити розвитку сепсису.

З метою попередження виникнення та подальшого розповсюдження ентеровірусної інфекції рекомендують суворо дотримуватися правил особистої гігієни: ретельно мити руки перед їжею, після повернення з вулиці і після кожного відвідування вбиральні; працівникам закладу обробляти руки дозволеними для цих цілей дезінфектантами; при кашлі і чханні прикривати ніс і рот одноразовими серветками і викидати їх після використання в сміттєву урну, після чого вимити руки або обробити їх вологою серветкою.

Переглядів: 144 | Додав: oksanaparkhomenko1977 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: