16:31
Заради віри в добро...

         Промайнули вогнями ялинок, розмаїттям гірлянд, веселими піснями і танцями новорічні свята. У дітей нашої школи було все для святкового настрою: і чудово прикрашена ялинка, і костюмовані вистави, і подарунки від Діда Мороза.

         А все це дякуючи працівникам місцевих організацій та приватним підприємцям.

         Це люди високої громадянської свідомості. Вони розуміють, що їхня посильна допомога змусить дітей повірити в доброту, щедрість піклуванню про них навіть інколи незнайомих людей.

         І це відгукнеться в дитячих серцях приязню до оточуючих, бажанням теж робити добрі вчинки.

         Учнівський та вчительський колективи дякують робітникам ПАТ «Галещина, машзавод» під керівництвом директора, депутата обласної ради Бульбахи Юрія Івановича, трудівникам біофабрики, очолюваної Несторенко Тетяною Григорівною, Галещинському  хлібоприймальному пункту під багаторічним керівництвом Мудрого Олександра Дмитровича та геологам Кременчуцької КГЕ на чолі з начальником Лукашем Володимиром Володимировичем.

         Наша повага і щира дяка приватним підприємцям:

         Бордюг Н.М., Братко Т.В., Ватюшенку О.В.,Зубко Л.І., Кіріченку В.Г., Коробцовій С.В., Манжеліївській В.В., Олефір З.М., Пуценко В.Ф., Реві І.І., Старчику В.Г., Хоменко Н.І.

         Нехай ніколи не  обміліє джерело добра у Ваших душах, хай обминають Вас тривоги, нехай рівно стелиться життєва дорога, а здоров′я, злагода, статки назавжди поселяться у ваших родинах.


                                                      


Переглядів: 334 | Додав: sveta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: